Koło Łowieckie "LEŚNIK" w Kłodawie

DLA CZŁONKÓW

Wpisz hasło dostępu do strony:


CZŁONKOWIE KOŁA:

  1. BACHMIŃSKI ZBIGNIEW
  2. BŁAŻEWICZ PIOTR
  3. CIMANDER ROBERT
  4. DĄBROWSKI WIESŁAW
  5. GABRYNIEWSKI JANUSZ
  6. GRACZYK WOJCIECH
  7. HLEBIK MIROSŁAW
  8. JAKUBIK PIOTR
  9. JANKOWSKI MAREK
  10. KALLIO REIJO
  11. KOŚCIELNIAK ANDRZEJ
  12. KUROWIAK MIROSŁAW
  13. KUROWIAK ROBERT

14.KRZYŻOSTANIAK JANUSZ
15. KUŹMIŃSKI CEZARY
16. LEWANDOWSKI MAREK
17. LISEK BŁAŻEJ
18. LUDIAN MAREK
19. MACIANTOWICZ TOMASZ
20. MARCINIAK WITOLD
21. MARKOWSKI DAWID
22. MASIUK JACEK
23. MATCZAK MARIAN
24. MICHALSKI MIROSŁAW
25. POPOWSKI DANIEL
26. PYTEL JÓZEF

27. RAJKOWSKI MACIEJ
28. ROMANISZYN ROMAN
29. ROMECKI ANDRZEJ
30. SAFAREWICZ BRONISŁAW
31. SKRZYPCZAK MARCIN
32. SZYSZKO TADEUSZ
33. TRAWIŃSKI ADAM
34. TRAWIŃSKI KRZYSZTOF
35. ZYGMUNT HUBERT
36. ZYGMUNT MARCIN


STAŻYŚCI KOŁA:

ODZNACZENI:

Złom: Złoty Medal Zasługi Łowieckiej: Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej: Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej:
Kol. Jan Świderski Kol. Jan Świderski Ś.P. Kol. Jan Stępień
Kol. Zbigniew Trawiński
Kol. Krzysztof Trawiński
Kol. Jan Świderski
Kol. Alfons Dmochowski
Kol. Gerhard Maciantowicz
Kol. Jerzy Lisek
Ś.P.Kol. Henryk Nadolny
Ś.P.Kol. Jan Masiuk
Kol. Józef Szołdrowski
Ś.P. Kol. Jan Stepień
Kol. Zbigniew Trawiński
Kol. Krzysztof Trawiński
Kol. Jan Świderski
Kol. Hubert Zygmunt
Kol. Tadeusz Szyszko
Kol. Marek Jankowski
Medal św. Huberta: Zasłużony dla Gorzowskiego Okregu Łowieckiego: Medal za Zasługi w Rozwoju Wielkopolskiego Łowiectwa:
Kol. Jan Świderski Kol. Jan Świderski
Kol. Marek Jankowski
Kol. Tadeusz Szyszko
Kol. Zbigniew Trawiński



ODESZLI DO "KRAINY WIECZNYCH ŁOWOW":

Kol. Jan Białowiąs
Kol. Artur Pawłowski
Kol. Witold Bławat
Kol. Janusz Konieczny
Kol. Władysław Klabach
Kol. Marian Zygmunt
Kol. Genowefa Grądzka-Hałata
Kol. Stanisław Żołędziejewski
Kol. Mirosław Żołędziejewski
Kol. Zygmunt Mackiewicz
Kol. Józef Dzikowicz
Kol. Tadeusz Foltyn
Kol. Henryk Plichta
Kol. Edmund Wolak
Kol. Jerzy Szalbierz
Kol. Edmund Krzysztof
Kol. Władysław Oszust
Kol. Jan Pikuła
Kol. Józef Świderski
Kol. Henryk Nadolny
Kol. Leon Szymkowiak
Kol. Henryk Kowalak
Kol. Jan Masiuk
Kol. Kazimierz Graczyk
Kol. Aleksander Gościński
Kol. Jan Stępień
Kol. Stanisław Kapusta
Kol. Józef Graczyk
Kol. Kazimierz Walewacz
Kol. Mieczysław Łygo
Kol. Bogusław Rutkowski
Kol.Jerzy Lisek
Kol. Zbigniew Trawiński
Kol. Jan Świderski
Kol. Marian Oszust
Kol. Alfons Dmochowski